درباره ما

رای‌گر یک شرکت مهندسی و ارایه‌کننده خدمات مشاوره، طراحی، مهندسی و اجرا است.​​​​​​​

شرکت رای‌گر پارس (با مسئولیت محدود) در بیست و هشتم فروردین‌ماه سال 1392 در شهر تهران و در ابتدا با هدف تمرکز بر مشاوره و طراحی کارخانجات و فضاهای تحت الزامات GxP تاسیس گردیده و در ادامه راه با توجه به انجام پروژه‌های موفق، کسب رضایت کارفرمایان و استقبال بازار هدف، خدمات خود را به حوزه اجرا نیز گسترش داد.
طی بیش از یک دهه فعالیت، رای‌گر در پروژه‌های متعدد طراحی کارخانه‌ها (به طور کامل) یا اجزایی از آنها همچون بخش تولید، آزمایشگاه‌های کنترل کیفیت، انبارها و ابنیه و تاسیسات عمومی و همچنین در پروژه‌های اجرایی ارایه خدمات نموده و امروز مفتخر است که همکاری با برخی از بزرگ‌ترین نام‌های صنایع سلامت‌محور کشور را در فهرست سوابق خود دارد.

در سوابق این شرکت طراحی و اجرای بخش‌های تولید فرم‌های متنوع دارویی (بالک، جامدات، مایعات خوراکی، محلول‌های موضعی، نیمه‌جامدات، محصولات تزریقی) که از نظر نیاز به ملاحظات خاص در گروه‌های محصولات عادی، استریل، محصولات حساس به شرایط محیطی و همچنین مواد و محصولات دارای ملاحظات ایمنی (دارای سمیت، حساسیت‌زا، عوامل بیولوژیک

بیماری‌زا، مواد قابل اشتعال یا انفجار) قرار می‌گیرند دیده می‌شوند.​​​​​​​ با بهره‌مندی از تجربیات کسب‌شده در پروژه‌ها و توان درون‌سازمانی شرکت و همچنین با اتکا به ظرفیت‌های برون‌سازمانی و ارتباطات ارزشمند ایجاد شده طی انجام قریب به هفتاد پروژه طراحی و اجرا، رای‌گر آماده خدمت‌رسانی به طیف وسیعی از صنایع همچون تولیدکنندگان فرآورده‌های دارویی، مواد اولیه دارویی، مکمل‌ها، فرآورده‌های بیولوژیک، ژن‌درمانی و سلول‌درمانی، مراکز جمع‌آوری پلاسما، تجهیزات پزشکی، فرآورده‌های آرایشی بهداشتی، ملزومات و ظروف دارویی، محصولات غذایی و همچنین محصولات خاص صنعتی است.
آشنایی ما با روش‌ها و الزامات حاکم بر فرآیندهای تولید و روند معتبرسازی به ما کمک می‌کند تا در هر مرحله از طراحی از برآورده‌شدن این الزامات اطمینان حاصل کنیم.
رای‌گر با کارفرمایان خود روابط بلندمدت و مبتنی بر اعتماد ایجاد می‌کند. این واقعیت که بیش از پنجاه درصد از کارفرمایان محترم ما پس از انجام یک کار مشترک، برای انجام پروژه‌های دوم، سوم، چهارم و ... خود نیز به رای‌گر اعتماد نموده‌اند مبین ارزش ویژه روابط موصوف و موجب سربلندی و افتخار ماست.​​​​​​​